Exkurz do světa meditace a relaxace

Workshop Cesta k „pohodě“ a ještě o kus dál – exkurz do světa meditace a relaxace

Vydejte se za známé hranice světa svého těla, myšlenek a prožívání… Až tam, kam se odvážíte.

Do čeho se pouštíte

Damoklův meč

Kdo by se někdy necítil v presu, nevisel nad ním Damoklův meč deadlinů a nedostal se do válečné vřavy konfliktu (ať už v oblasti mezilidských vztahů nebo vlastního vnitřního světa)… Jen ten, kdo se umí otřepat, znovunabýt síly, zregenerovat se a hodit se do pohody, jen ten přežije bez úhony větší pracovní nasazení. Tento workshop meditace a relaxace vás uvede do hloubky světů na první pohled možná známých, na druhý zaručeně překvapivých. Máme je kdykoli k dispozici, ale často je necháváme, jaká hádanka, ležet ladem.

Pro koho je

Workshop je určen pro týmy, jehož členové si zaslouží se na chvíli zastavit a postarat se o sebe a svou pohodu.

Praktické techniky

Odnesete si praktické techniky, jak víc procitnout k životu a začít volněji dýchat. Kam až může vaše zkušenost jít, jen jen na vás a vaší odvaze.

Drobnohled

Našemu drobnohledu neujde nic: naše tělo, naše vnitřní chemická továrna, naše myšlenky, pocity, smysli, chování ani naše osobní postoje.

Cena

Cena se odvíjí dle dohodnuté délky workshopu – od 8.000,- Kč (4hod) do 16.000,- Kč (8hod). Pro týmy pomáhajících profesí (sociální služby, školy, veřejné služby…) 25% sleva. K ceně se přičítají náklady na dopravu.

Zaměření

Jan Knetl

lektor a facilitátor workshopu

Taji meditace a hloubky lidské mysli se zabývám přes 25 let. A věřte, že je stále co poznávat a čemu se s otevřenou pusou divit.

O co se opřeme

inspirace

Při workshopu si půjčíme šikovné techniky od velkých náboženství (buddhismu, hinduismu, křesťanství), ale třeba i procesově orientované psychologie, neurolingvistického programování, hypnózy atd.

otázky

%d blogerům se to líbí: