Jak snadno a lehce si s KVALITOU začít

Pojďte společně učinit první kroky na cestě k excelenci

Workshop pro tým, který to s kvalitou začíná myslet vážně

Úvodní obavy…
…jsou rozptýleny mudroslovím…
…a vystřídané nadějí…
…která se potvrdí zkušeností.
Co se nám podaří:

Cena

Workshop je (jako) dělaný pro týmy, které zvažují nebo jsou už připraveni pustit se do nastavování systému řízení kvality. Když se řekne „systém řízení kvality“, některých z nás se začne zmocňovat panika. Takřka slyšíme jak nám našeptává: „Takovej balík, chlapče, ani nezvedneš, natož aby ses sním někam vláčel…“. My se ale nenecháme zastrašit a půjdeme na to chytře. Vyjdeme při tom ze třech předpokladů: a) Kaše je nejvíc horká v naší fantazii, b) jak složitě si to uděláme, tak to budeme mít a c) nejtěžší je začít.

Na jednodenním workshopu „Jak snadno a lehce si s KVALITOU začít“ zjistíte, že se ani nenadějete a jednoduchý a funkční proces řízení kvality budete mít zahájený.

Workshop je koncipován tak, abychom se necítili zahlceni, ale do pěstování kvality se naopak pustili s chutí, s lehkostí a ihned. Zkrátka podle našeho oblíbeného hesla: s minimem úsilí, maximum efektu.

Kdo by nechtěl vědět, jestli svou práci odvádí dobře, neřkuli excelentně (ve smyslu, zda vyčnívá nad ostatní jemu podobné organizace) a jestli se v průběhu let zlepšuje? Kdo na hledání odpovědi na tuto otázku rezignuje, ten se dříve či později musí zákonitě potopit pod kalnou hladinu (pod)průměrnosti.

  1. Najít s vaším týmem zásadní aspekty kvality, které jsou pro vás ty nejdůležitější.
  2. Odvodit znaky těchto aspektů, které budou skutečně zrcadlit kondici vaší organizace ve vybraných aspektech.
  3. Určit postup měření tak, abyste mohli váš posun sledovat a hodnotit.
  4. Definovat si cíle pro sledované období tak, abyste na konci mohli slavit, pochválit se nebo se chytnou za nos.

16.000,- Kč/den (8 hodin), max. 20 účastníků. Pro týmy pomáhajících profesí (sociální služby, školy, veřejné služby…) 25% sleva (12.000,- Kč/den). K ceně se přičítají náklady na dopravu.

Lektor a průvodce procesem jsem já, Jan Knetl, mimo jiné hodnotitel modelu EFQM a čeln expertní skupiny MPSV pro tvorbu Programu dobrovolného rámce kvality.

Minimum obecné teorie, více práce na vašem konkrétním systému kvality.

%d blogerům se to líbí: